Kariera w germaz

ZAPEWNIAMY

STABILNE WARUNKI PRACY

DOSTĘP DO BOGATEGO PAKIETU BENEFITÓW

SZKOLENIA ZAWODOWE

SATYSFAKCJONUJĄCE WYNAGRODZENIE

AKTUALNIE PROWADZIMY REKRUTACJĘ NA STANOWISKA:

Dom Samochodowy GERMAZ to firma z 30-letnim doświadczeniem, jedna z najbardziej znanych i rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na Dolnym Śląsku. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem marek: Ford, Suzuki, Mitsubishi. Jako jeden z 8 dealerstw Forda w całym kraju i jedyny na Dolnym Śląsku otrzymaliśmy prestiżowy tytuł sieci FordStore. Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem w sprzedaży i obsłudze samochodów. Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, którzy wytrwale dążą do celu. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW MARKI FORD

Miejsce pracy: Wrocław

Jakie zadania na Ciebie czekają:

  • Aktywna sprzedaż bezpośrednia samochodów marki FORD
  • Prowadzenie procesu pozyskiwania i obsługi Klientów wg obowiązujących standardów dealera i importera
  • Negocjowanie umów
  • Comiesięczna realizacja planów sprzedaży

Czego oczekujemy:

  • Silnej motywacji i determinacji w dążeniu do wyznaczonych celów
  • Sprawnej umiejętności obsługi programów pakietu MS Office
  • Łatwości nawiązywania kontaktów z Klientem
  • Dużego zaangażowania i sumienności w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Nastawienia na poszukiwanie rozwiązań
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Systematyczności i bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Aktywnego prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie 6 -10 tys. przy realizacji planów sprzedaży
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku – V grupa dealerska w kraju
  • Do dyspozycji jeden z największych stoków samochodów dostępnych „od ręki”, pojazdów demonstracyjnych i ekspozycyjnych
  • Kompleksowość i atrakcyjność oferty dealerskiej
  • Szkolenia i możliwość rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę w pracy w gronie specjalistów

Informujemy, że będziemy odpowiadać tylko na wybrane oferty, pozostałym kandydatom dziękujemy za zainteresowanie.

Klauzula informacyjna:

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Dom Samochodowy Germaz Sp. z o.o. ul. Strzegomska 139, 54-428 Wrocław.

Przestrzeganie zasad ochrony danych w DS Germaz Sp. z o.o. nadzoruje wyznaczony Inspektor Ochrony Danych.

Dane osobowe przetwarzane będą w następujących celach i w oparciu o następujące podstawy prawne:

Prowadzenie postępowania rekrutacyjnego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu

– art. 6 ust. 1 lit c) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (obowiązek prawny)

– art. 6 ust. 1 lit. b) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (podjęcie działań na żądanie osoby, której dane dotyczą przed zawarciem umowy)

Wykorzystywanie złożonych dokumentów aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji

– art. 6 ust. 1 lit. a) Ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (zgoda osoby, której dane dotyczą)

Dane osobowe kandydatów do pracy będą przechowywane:

– do momentu zakończenia procesu rekrutacji na wskazane w ogłoszeniu stanowisko,

– w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora – do momentu wycofania tej zgody, nie dłużej niż rok od momentu wyrażenia zgody,

– w przypadku udostępnienia danych – do momentu wycofania tej zgody.

Podanie danych w zakresie wskazanym w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia) jest niezbędne do wzięcia udziału w postępowaniu rekrutacyjnym. Konsekwencją niepodania tych danych może być wykluczenie kandydata do pracy z prowadzonego postępowania rekrutacyjnego. Podanie pozostałych danych ma charakter dobrowolny i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Grupa Germaz to uznany dealer marek Ford, Mitsubishi i Suzuki z ponad 25-letnim doświadczeniem na rynku. Od początku istnienia, działalność firmy skupia się na branży motoryzacyjnej, a obok sprzedaży główną działalnością firmy jest produkcja zabudów specjalistycznych oraz modyfikacje samochodów różnych marek i typów. Jako pierwsza firma w Polsce, podjęliśmy się produkcji samochodów specjalnych opancerzonych.

W związku z ciągłym i dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko:

ELEKTRYK / ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

miejsce pracy: Wrocław

Oczekiwania:

  • wykształcenie kierunkowe: elektryk/elektronik samochodowy
  • min. rok doświadczenia na analogicznym stanowisku
  • mile widziane doświadczenie z autoryzowanych warsztatów
  • wiedza techniczna na temat budowy pojazdów
  • prawo jazdy kategorii B

Podstawowy zakres obowiązków:

  • montaż i demontaż instalacji elektrycznych samochodów
  • diagnozowanie oraz naprawa elektrycznych i elektronicznych układów w pojazdach samochodowych
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań oraz odpowiedzialność za swoją pracę

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie

• Możliwość rozwoju zawodowego oraz szkolenia

• Pracę w dynamicznym zespole

• Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program sportowy);

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Dom Samochodowy GERMAZ to firma z wieloletnią tradycją, a jednocześnie jedna z największych i najbardziej rozpoznawalnych firm motoryzacyjnych na Dolnym Śląsku. Posiadamy autoryzację marek Ford, Suzuki oraz Mitsubishi. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych i używanych, części zamiennych i akcesoriów samochodowych, świadczymy usługi serwisowe – dla samochodów wszystkich marek.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji, kreatywnych, którzy wytrwale dążą do celu. Cenimy dbałość o szczegóły oraz dążenie do zapewnienia wyjątkowej satysfakcji klienta.

MECHANIK – ELEKTROMECHANIK SAMOCHODOWY

miejsce pracy: Wrocław salon Mitsubishi

  • Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna pojazdów
  • Diagnozowanie usterek oraz ich naprawa
  • Diagnostyka, przegląd i naprawa samochodów osobowych w zakresie układów elektrycznych
  • Obsługa pojazdów w zakresie wszystkich czynności eksploatacyjnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia – co najmniej zasadnicze zawodowe
  • Co najmniej dwuletnie doświadczenie w zawodzie mechanika lub elektromechanika
  • Znajomości nowoczesnych technologii napraw
  • Umiejętności identyfikowania i rozwiązywania problemów technicznych
  • Umiejętności szybkiego przyswajania wiedzy technicznej
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej, staranności i rzetelności
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o składowe: część stałą i system prowizyjny uzależniony od wyników indywidualnych
  • Atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program sportowy)
  • Szkolenia produktowe oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków
  • Możliwość spełnienia swoich ambicji oraz rozwoju w marce, której produkty są powszechnie rozpoznawalne oraz cieszą się nienaganną renomą na całym świecie

Mimo, że nie mamy obecnie ofert dla Ciebie, zostaw swoje CV.
Być może, stwierdzimy, że Twoje kwalifikacje i doświadczenie są dla nas ważne.

OBSERWUJ NAS NA SOCIAL MEDIA

Nasza firma została założona we Wrocławiu, w 1992 roku. Od roku 1997 posiadamy autoryzację Forda oraz jako jedyny dealer Forda na Dolnym Śląsku – Centrum Pojazdów Dostawczych.