Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz Wrocław / Zielona Góra
Ford Edge Vignale
Nowoczesny SUV o nieprzeciętnej stylistyce, otoczony nutą subtelnej elegancji.
Rata od
od 2057
Poczuj się wyjątkowo

Ford Edge Vignale oferuje niezwykle komfortową przestrzeń dla 5 dorosłych osób.

Bogato wyposażone oraz doskonale wykonane wnętrze charakteryzuje się wysoką jakością wykończenia i ergonomią, którą doceni każdy kierowca.

Układ aktywnej redukcji hałasu zapewnia wyciszenie wnętrza a tym samym spokojną i przyjemną atmosferę podczas jazdy.

Doskonałe wzornictwo

Subtelne akcenty takie jak chromowane listwy czy specjalny wzór przedniej kratownicy doskonale podkreślają luksusowy charakter Forda Edge Vignale. To prestiżowy i elegancki SUV. Wnętrze wykonane z wysokiej jakości materiałów, fotele pokryte ręcznie obszywaną skórą, pieczołowicie dobrane detale oraz najnowocześniejsze technologie wspomagające kierowcę sprawiają, że każdy kilometr podróży tym samochodem to prawdziwa przyjemność.

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Preferowana forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, ale chcecie dopytać o szczegóły prosimy o kontakt

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest "D.S. Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail rodo@germaz.pl Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie związane z oferowanymi usługami zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane te nie będą wykorzystywane w innych celach, ani nie przekażemy ich innym podmiotom, poza ustawowo upoważnionymi, oraz podmiotami , które wspierają Administratora organizacyjnie. Po zakończeniu kontaktu, bez dalszej z Państwa strony interakcji dane podane w formularzu kontaktowym zostaną po upływie 30 dni od daty ostatniego kontaktu trwale usunięte. W trakcie ich przetwarzania przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, złożenia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. Informujemy jednocześnie, że wybór preferowanej formy kontaktu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na kontakt przy użyciu urządzenia końcowego


Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze