Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz Wrocław / Zielona Góra
Ford Edge
Wyrafinowany, przestronny i nowoczesny Ford Edge oferuje wiele nowych, zaawansowanych rozwiązań technicznych.
Rata od
od 1552
Stylowy i zaawansowany

Inteligentny, ekskluzywny SUV. Zawansowany technologicznie. Zapewnia wysoki komfort podróżowania. Nieprzeciętna stylistyka nadwozia podkreśla wyrazisty styl Forda Edge na tle innych samochodów. To nowoczesny samochód dla osób, które chcą dobrze wyglądać i czerpać radość z jazdy.

Adaptacyjny układ kierowniczy

Nowa generacja układu kierowniczego w Fordzie Edge sprawia, że manewrowanie w wąskich przestrzeniach jest łatwiejsze, a jazda z wyższą prędkością bardziej stabilna.

Dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego poczujesz, że podróżowanie Fordem Edge daje jeszcze więcej przyjemności. Przy niskich prędkościach i w ciasnych przestrzeniach manewrowanie samochodem jest niezwykle łatwe.

Przy większej prędkości adaptacyjny układ kierowniczy (Ford Adaptive Steering) sprawia, że Ford Edge jest bardziej zwrotny, a jego prowadzenie precyzyjne.

Układ aktywnej redukcji hałasu

Nowoczesne zawieszenie oraz szyby akustyczne zapewniają tłumienie hałasów z zewnątrz, a układ aktywnej redukcji hałasu (Active Noise Control) pomaga w dalszej eliminacji niepożądanych dźwięków i gwarantuje spokojną atmosferę podczas jazdy Fordem Edge.

Trzy ukryte mikrofony wychwytują hałas w tle, który jest następnie tłumiony za pomocą odwróconych fal dźwiękowych emitowanych przez głośniki systemu audio samochodu.

Ford

DEMO EDGE ST-LINE 2.0 EcoBlue 238 KM Twin-Turbo,AUTOMAT 4X4

Rata od
1787
gwiazdka gwiazdka gwiazdka
FORD
STORE
Ford

EDGE VIGNALE 2.0 TDCI 238 KM TWIN-TURBO 4X4 AUTOMAT

Rata od
2500

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Preferowana forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, ale chcecie dopytać o szczegóły prosimy o kontakt

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest "D.S. Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail rodo@germaz.pl Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie związane z oferowanymi usługami zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane te nie będą wykorzystywane w innych celach, ani nie przekażemy ich innym podmiotom, poza ustawowo upoważnionymi, oraz podmiotami , które wspierają Administratora organizacyjnie. Po zakończeniu kontaktu, bez dalszej z Państwa strony interakcji dane podane w formularzu kontaktowym zostaną po upływie 30 dni od daty ostatniego kontaktu trwale usunięte. W trakcie ich przetwarzania przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, złożenia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. Informujemy jednocześnie, że wybór preferowanej formy kontaktu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na kontakt przy użyciu urządzenia końcowego


Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze