Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz
Ford Edge
Wyrafinowany, przestronny i nowoczesny Ford Edge oferuje wiele nowych, zaawansowanych rozwiązań technicznych.
Stylowy i zaawansowany

Inteligentny, ekskluzywny SUV. Zawansowany technologicznie. Zapewnia wysoki komfort podróżowania. Nieprzeciętna stylistyka nadwozia podkreśla wyrazisty styl Forda Edge na tle innych samochodów. To nowoczesny samochód dla osób, które chcą dobrze wyglądać i czerpać radość z jazdy.

Adaptacyjny układ kierowniczy

Nowa generacja układu kierowniczego w Fordzie Edge sprawia, że manewrowanie w wąskich przestrzeniach jest łatwiejsze, a jazda z wyższą prędkością bardziej stabilna.

Dzięki zmiennemu przełożeniu układu kierowniczego poczujesz, że podróżowanie Fordem Edge daje jeszcze więcej przyjemności. Przy niskich prędkościach i w ciasnych przestrzeniach manewrowanie samochodem jest niezwykle łatwe.

Przy większej prędkości adaptacyjny układ kierowniczy (Ford Adaptive Steering) sprawia, że Ford Edge jest bardziej zwrotny, a jego prowadzenie precyzyjne.

Układ aktywnej redukcji hałasu

Nowoczesne zawieszenie oraz szyby akustyczne zapewniają tłumienie hałasów z zewnątrz, a układ aktywnej redukcji hałasu (Active Noise Control) pomaga w dalszej eliminacji niepożądanych dźwięków i gwarantuje spokojną atmosferę podczas jazdy Fordem Edge.

Trzy ukryte mikrofony wychwytują hałas w tle, który jest następnie tłumiony za pomocą odwróconych fal dźwiękowych emitowanych przez głośniki systemu audio samochodu.

Demo
Ford

Edge ST-Line - DEMO 2017

Rata od
1000

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest DOM SAMOCHODOWY GERMAZ SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu,
ul.Strzegomska 139. Dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia z Państwem kontaktu i udzielania odpowiedzi na zadane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne,
jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze
ZOBACZ WSZYSTKIE