Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz
Ford Focus
Komfortowy, elegancki i zaawansowany technologicznie. Odkryj nowego Forda Focus.
Unikalne wzornictwo

Śmiała stylizacja, pieczołowita dbałość o detale takie jak nowa krata wlotu powietrza i wyprofilowane tylne światła sprawiają, że nowy Ford Focus stanowi wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu.

Moc w duecie z ekonomią

To od Ciebie zależy, który z nowych, zaawansowanych silników będzie sercem Twojego Forda Focus. Każdy z nich jest niezawodny, oszczędny i zapewnia osiągi, które sprostają wymaganiom różnych kierowców. Focus potrafi dawać niezrównaną przyjemność z jazdy, dzięki czemu Twoja każda podróż zamieni się w czas wypełniony pozytywnymi emocjami.

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja tego systemu. Jest szybki
i intuicyjny w obsłudze i można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8’’ ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Ford

Ford Focus

Rata od
689

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest DOM SAMOCHODOWY GERMAZ SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu,
ul.Strzegomska 139. Dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia z Państwem kontaktu i udzielania odpowiedzi na zadane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne,
jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze
ZOBACZ WSZYSTKIE