Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz Wrocław / Zielona Góra
Ford Focus
Komfortowy, elegancki i zaawansowany technologicznie. Odkryj nowego Forda Focus.
Unikalne wzornictwo

Śmiała stylizacja, pieczołowita dbałość o detale takie jak nowa krata wlotu powietrza i wyprofilowane tylne światła sprawiają, że nowy Ford Focus stanowi wyjątkowe połączenie funkcjonalności i designu.

ford focus wrocław
Moc w duecie z ekonomią

To od Ciebie zależy, który z nowych, zaawansowanych silników będzie sercem Twojego Forda Focus. Każdy z nich jest niezawodny, oszczędny i zapewnia osiągi, które sprostają wymaganiom różnych kierowców. Focus potrafi dawać niezrównaną przyjemność z jazdy, dzięki czemu Twoja każda podróż zamieni się w czas wypełniony pozytywnymi emocjami.

Podróżuj komfortowo dzięki SYNC 3

Ford SYNC 3 to najnowsza i najbardziej zaawansowana wersja tego systemu. Jest szybki
i intuicyjny w obsłudze i można nim sterować za pomocą prostych poleceń głosowych w języku polskim. Większe przyciski nowego interfejsu ułatwiają obsługę, a 8’’ ekran dotykowy obsługuje gesty znane ze smartfonów i tabletów, dzięki czemu korzystanie z niego jest dziecinnie proste. Ford SYNC 3 jest wyposażony w funkcje AppLink, Apple CarPlay oraz Android Auto umożliwiające wyświetlanie informacji z Twojego telefonu na ekranie dotykowym pokładowego systemu multimedialnego.

Ford

FOCUS TREND 1.5 TDCI 95 KM. DEMO tel. 661-420-116

Rata od
1200
Ford

DEMO Focus Trend Edition Business 1.5 EcoBoost 150KM tel. 661-420-116

Rata od
995

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Preferowana forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, ale chcecie dopytać o szczegóły prosimy o kontakt

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest "D.S. Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail rodo@germaz.pl Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie związane z oferowanymi usługami zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane te nie będą wykorzystywane w innych celach, ani nie przekażemy ich innym podmiotom, poza ustawowo upoważnionymi, oraz podmiotami , które wspierają Administratora organizacyjnie. Po zakończeniu kontaktu, bez dalszej z Państwa strony interakcji dane podane w formularzu kontaktowym zostaną po upływie 30 dni od daty ostatniego kontaktu trwale usunięte. W trakcie ich przetwarzania przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, złożenia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. Informujemy jednocześnie, że wybór preferowanej formy kontaktu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na kontakt przy użyciu urządzenia końcowego


Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze