Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz
Ford Kuga Vignale
Nowoczesny SUV z nutą subtelnej elegancji.
Dyskretna elegancja
Detale, takie jak chromowane listwy wzdłuż
linii nadwozia oraz na pokrywie bagażnika, unikalny, zarezerwowany dla wersji Vignale wzór kraty wlotu powietrza oraz 19″, 10-ramienne obręcze kół ze stopów lekkich sprawiają, że Ford Kuga Vignale wyróżnia się eleganckim i stonowanym wyglądem na drodze.
Luksusowe spojrzenie

Ford Kuga Vignale to ekspresja stylu i elegancji. Dynamiczną linię samochodu dopełnia eleganckie wykończenie, wykonane z najwyższej jakości materiałów. Ford Vignale to także szereg usług pozwalających oszczędzić czas dzięki wsparciu Doradcy Klienta Vignale w salonach FordStore. Wnętrze wykonane najwyższej klasy materiałami pozwala poczuć się w wyjątkowo dobrze.

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Preferowana forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, ale chcecie dopytać o szczegóły prosimy o kontakt

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest "D.S. Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail rodo@germaz.pl Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie związane z oferowanymi usługami zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane te nie będą wykorzystywane w innych celach, ani nie przekażemy ich innym podmiotom, poza ustawowo upoważnionymi, oraz podmiotami , które wspierają Administratora organizacyjnie. Po zakończeniu kontaktu, bez dalszej z Państwa strony interakcji dane podane w formularzu kontaktowym zostaną po upływie 30 dni od daty ostatniego kontaktu trwale usunięte. W trakcie ich przetwarzania przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, złożenia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. Informujemy jednocześnie, że wybór preferowanej formy kontaktu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na kontakt przy użyciu urządzenia końcowego


Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze