Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz
Ford Mondeo
Idealne połączenie technologii, osiągów, wydajności i innowacyjnego designu Forda Mondeo sprawia, iż podróżowanie staje się czystą przyjemnością.
Reflektory w technologii LED

Ford Mondeo jest jednym z pierwszych modeli Forda w Europie, w którym zastosowano adaptacyjne reflektory LED. Ta zaawansowana technologia łączy w pełni LED-owe reflektory z system reflektorów adaptacyjnych Adaptive Front Lighting System, oferując doskonałe warunki oświetleniowe.

Lepsza ochrona pasażerów

W Fordzie Mondeo zadebiutowały innowacyjne tylne nadmuchiwane pasy bezpieczeństwa. . W razie kolizji, pasy powiększają swoją objętość, aby rozproszyć siłę uderzenia na powierzchni pięciokrotnie większej, niż w przypadku tradycyjnych pasów. Dodatkowo pomagają one ustabilizować głowę minimalizując tym samym ryzyko obrażeń kręgosłupa szyjnego w razie kolizji.

Dowiedz się więcej o Fordzie Mondeo.

Jeśli chcesz przekonać się o zaletach tego samochodu, skontaktuj się z dealerem Forda i umów się na jazdę próbną.

Ford Vignale - luksus to standard

Ford Vignale łączy w sobie nieprzeciętną stylistykę i wyjątkowe doświadczenia związane z posiadaniem tego niezwykłego samochodu.

Demo
Ford

Mondeo Vignale - DEMO 2017

Rata od
1766
Ford

Mondeo Trend

Rata od
1108

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest DOM SAMOCHODOWY GERMAZ SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu,
ul.Strzegomska 139. Dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia z Państwem kontaktu i udzielania odpowiedzi na zadane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne,
jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze
ZOBACZ WSZYSTKIE