Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz Wrocław / Zielona Góra
Ford S-Max Vignale
Nowatorski, pomysłowy i elegancki kompan ekscytujących podróży.
Rata od
od 1481
Usiądź wygodnie

Za kierownicą Forda S-MAX możesz cieszyć się wnętrzem, które jest fascynującym połączeniem wygody i elegancji. Fotele wykonane z najwyższej jakości skóry zachęcają do długich podróży, nawet w trzecim rzędzie siedzeń. Otwarta, przestronna kabina zyskuje dzięki pełnowymiarowemu oknu dachowemu oraz inteligentnemu systemowi foteli Easy-Fold.

Reflektory w technologi Ford Dynamic LED

Adaptacyjne reflektory LED z technologią Ford Dynamic wyróżniają się nie tylko swoim wyglądem, ale również sposobem działania. Ta zaawansowana technologia wykorzystuje system reflektorów adaptacyjnych Adaptive Front Lighting System, który dostosowuje kształt i zasięg wiązki światła do warunków panujących na drodze. Podczas jazdy na zakrętach funkcja dynamicznego doświetlania zakrętów powoduje przesunięcie wiązki światła w kierunku wewnętrznej strony łuku, a System Glare-Free High Beam wykrywa pojazdy jadące z przeciwka oraz poruszające się tym samym pasem, a następnie wygasza tę część wiązki świetlnej obszar, która może oślepić kierowcę innego pojazdu, zapewniając jednocześnie maksymalne oświetlenie pozostałego obszaru drogi.

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Preferowana forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, ale chcecie dopytać o szczegóły prosimy o kontakt

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest "D.S. Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail rodo@germaz.pl Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie związane z oferowanymi usługami zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane te nie będą wykorzystywane w innych celach, ani nie przekażemy ich innym podmiotom, poza ustawowo upoważnionymi, oraz podmiotami , które wspierają Administratora organizacyjnie. Po zakończeniu kontaktu, bez dalszej z Państwa strony interakcji dane podane w formularzu kontaktowym zostaną po upływie 30 dni od daty ostatniego kontaktu trwale usunięte. W trakcie ich przetwarzania przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, złożenia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. Informujemy jednocześnie, że wybór preferowanej formy kontaktu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na kontakt przy użyciu urządzenia końcowego


Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze