Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz
Ford S-Max Vignale
Nowatorski, pomysłowy i elegancki kompan ekscytujących podróży.
Usiądź wygodnie

Za kierownicą Forda S-MAX możesz cieszyć się wnętrzem, które jest fascynującym połączeniem wygody i elegancji. Fotele wykonane z najwyższej jakości skóry zachęcają do długich podróży, nawet w trzecim rzędzie siedzeń. Otwarta, przestronna kabina zyskuje dzięki pełnowymiarowemu oknu dachowemu oraz inteligentnemu systemowi foteli Easy-Fold.

Reflektory w technologi Ford Dynamic LED

Adaptacyjne reflektory LED z technologią Ford Dynamic wyróżniają się nie tylko swoim wyglądem, ale również sposobem działania. Ta zaawansowana technologia wykorzystuje system reflektorów adaptacyjnych Adaptive Front Lighting System, który dostosowuje kształt i zasięg wiązki światła do warunków panujących na drodze. Podczas jazdy na zakrętach funkcja dynamicznego doświetlania zakrętów powoduje przesunięcie wiązki światła w kierunku wewnętrznej strony łuku, a System Glare-Free High Beam wykrywa pojazdy jadące z przeciwka oraz poruszające się tym samym pasem, a następnie wygasza tę część wiązki świetlnej obszar, która może oślepić kierowcę innego pojazdu, zapewniając jednocześnie maksymalne oświetlenie pozostałego obszaru drogi.

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Administratorem podanych przez Państwa danych osobowych jest DOM SAMOCHODOWY GERMAZ SP. Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu,
ul.Strzegomska 139. Dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia z Państwem kontaktu i udzielania odpowiedzi na zadane zapytanie. Podanie danych jest dobrowolne,
jednak niezbędne do realizacji ww. celów. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i możliwości ich poprawiania.
Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze
ZOBACZ WSZYSTKIE