Autoryzowany dealer FORD - FordStore Germaz Wrocław / Zielona Góra
Ford S-Max
Ford S-MAX to bezkompromisowe połączenie stylu, wygody, wszechstronności, wydajności i doskonałych właściwości jezdnych.
Rata od
od 1099
Inteligentny i elastyczny układ siedzeń

Elastyczny układ foteli zapewnia dużo miejsca dla pięciu, a nawet siedmiu podróżnych, zaś składane siedzenia w drugim i trzecim rzędzie można ustawiać w różnych konfiguracjach pozwalających dodatkowo dostosować wielkość przestrzeni bagażnika. Wystarczy np. nacisnąć przycisk, aby całkowicie złożyć fotele w drugim i trzecim rzędzie, a tym samym natychmiast uzyskać sporo miejsca na sprzęt sportowy lub nieporęczne pakunki.

Panoramiczny dach - przestronne wnętrze

Automatyczna roleta dachowa odsłoni szklany dach, wpuszczając do środka naturalne światło, co doskonale doświetli wnętrze oraz nada mu wrażenia większej przestrzeni.

Z kolei powłoka przeciwsłoneczna, która odbija promieniowanie słoneczne, ograniczy nagrzewanie się wnętrza i uchroni pasażerów przed szkodliwym promieniowaniem UV.

Pewne prowadzenie bez względu na warunki

Inteligentny napęd na wszystkie koła (AWD) błyskawicznie reaguje na zmiany podłoża i automatycznie przekazuje odpowiednią ilość momentu obrotowego do tych kół, które mogą go najlepiej wykorzystać.

Zapewnia to doskonałą przyczepność i kierowalność pojazdu.

Nowość
Ford

Ford S-Max TREND 2.0 EcoBlue 150 KM WYPRZEDAŻ 2019 ! tel. 661-420-116

Rata od
800
Ford

Ford S-Max TITANIUM 2.0 EcoBlue 190 KM WYPRZEDAŻ 2019 ! tel. 661-420-116

Rata od
1500
Nowość
Ford

Ford S-Max TITANIUM 2.0 EcoBlue 190 KM WYPRZEDAŻ 2019! Tel. 661-420-116

Rata od
1500
Ford

DEMO FORD S-MAX 2.0 190KM TDCI 6M

Rata od
2300
Ford

DEMO S-MAX TITANIUM AUTOMAT 4X4 2.0 TDCi

Rata od
2300
Ford

S-MAX ST-Line 2.0 EcoBlue 240 KM WYPRZEDAŻ 2019 ! tel. 661-420-116

Rata od
999
Ford

DEMO S-MAX 2.0 TDCI 180KM AUTOMAT A6

Rata od
1200

Zostaw nam dane kontaktowe

skontaktujemy się z Tobą i odpowiemy na Twoje pytania
Preferowana forma kontaktu

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, ale chcecie dopytać o szczegóły prosimy o kontakt

Administratorem podanych przez Państwa w powyższym formularzu danych osobowych jest "D.S. Germaz Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu. Wszystkie pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres e-mail rodo@germaz.pl Państwa dane będą przetwarzane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytanie związane z oferowanymi usługami zgodnie z Art. 6 Ust. 1 Lit. B Ogólnego Rozporządzenia Ochrony Danych Osobowych 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Dane te nie będą wykorzystywane w innych celach, ani nie przekażemy ich innym podmiotom, poza ustawowo upoważnionymi, oraz podmiotami , które wspierają Administratora organizacyjnie. Po zakończeniu kontaktu, bez dalszej z Państwa strony interakcji dane podane w formularzu kontaktowym zostaną po upływie 30 dni od daty ostatniego kontaktu trwale usunięte. W trakcie ich przetwarzania przysługuje Państwu prawo dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia, ograniczenia przetwarzania, złożenia sprzeciwu oraz skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie może skutkować niemożliwością nawiązania kontaktu. Informujemy jednocześnie, że wybór preferowanej formy kontaktu jest jednoczesnym wyrażeniem zgody na kontakt przy użyciu urządzenia końcowego


Auta dostępne od ręki

Osobowe
Dostawcze